International Summer – oferta wakacyjnej przygody dla twojego dziecka

Z okazji rozpoczętych wakacji, Dwujęzyczne Przedszkola i Żłobki Academy International zapraszają wszystkie dzieci na podróż dookoła świata!

International Summer to program zajęć realizowanych podczas przerwy wakacyjnej według wybranych bloków tematycznych. To twórcza podróż najmłodszych do najodleglejszych zakątków świata, podczas której będziemy wspólnie odkrywać, tworzyć, poznawać inne kultury oraz nowe smaki. To wspaniała zabawa w gronie rówieśników oraz wkraczanie do charakterystycznego dla danego kraju świata barw i dźwięków. Każdego tygodnia zapraszamy dzieci na odrębną przygodę oraz wakacyjną wycieczkę do innego państwa, podczas których zapoznamy dzieci z tradycjami, kulturą i zwyczajami wybranych krajów świata, dzięki czemu już od najmłodszych lat wdrażamy postawę tolerancji wobec innych kultur. W każdym cyklu odbywać się będą warsztaty odkrywcy i konstruktora, literackie, kulinarne, plastyczne, a także muzyczne. Organizowane przez nas zabawy poszerzą twórczą aktywność twojego dziecka. Program skierowany jest do wszystkich dzieci w wieku od 1 do 6 lat – zarówno podopiecznych sieci Dwujęzycznych Przedszkoli i Żłobków Academy International, jak i dzieci, których lokalne placówki mają przerwę wakacyjną, ale i nie tylko. Jeśli chcesz, aby twoje dziecko przeżyło niezapomnianą, wakacyjną przygodę, może do nas dołączyć w każdym momencie wakacji na co najmniej tydzień wspaniałej zabawy! International Summer odbywa się w placówkach edukacyjnych Academy International mieszczących się w Centrum, na Bielach oraz na Żoliborzu.

Oferujemy możliwość uczestnictwa dziecka w programie w poszczególne dni w cenie 95 zł za jeden wybrany dzień lub przez cały tydzień w cenie 450,00 zł za wybrany jeden tydzień.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa są dostępne w naszych jednostkach. Rozpoczęliśmy już zapisy. Zapraszamy!