Katarzyna Skrzynecka Ambasadorem Academy International

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Katarzyna Skrzynecka została ambasadorką marki Academy International dwujęzycznych placówek edukacyjnych!

Academy International to nowoczesne placówki edukacyjne i  wyjątkowe miejsce na mapie edukacyjnej Warszawy XXI wieku, w którym zabawa przeplata się z nauką dając dzieciom poczucie niezależności i bezpieczeństwa.

Naszym głównym celem jest przygotowanie dzieci i młodzieży do życia we współczesnym świecie. Świecie wielokulturowości, globalizacji i nowych komunikacji, gdzie kontakt z technologiami i informatycznymi strukturami jest na porządku dziennym, a komunikacja wymaga znajomości języków obcych.

Ciepła, rodzinna atmosfera oraz serdeczni i życzliwi nauczyciele to klucz do sukcesu Academy International . Ciekawe i absorbujące zajęcia prowadzone już w grupach żłobkowych, rozwijają  i oddziaływają na wszystkie zmysły naszych podopiecznych.

Dużym atutem Academy International jest ciągłość procesu edukacyjno-wychowawczego, który rozpoczyna się w placówkach żłobkowych, a kontynuowany jest w przedszkolach oraz szkole. Pozwala to  na  poznanie i rozwijanie talentów każdego dziecka, by w przyszłości mogły się stać mistrzami… języków obcych, logicznego myślenia i samodzielności.

Każdy rodzic wielokrotnie zadawał sobie pytania, co jest najlepsze dla jego dziecka, jakie warunki stworzyć by rozwijało się w kreatywnym i w przyjaznym środowisku? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w placówkach Academy International,  dla których dziecięca ciekawość świata jest impulsem do działania, kreowania i pobudzania podopiecznych, odkrywania i rozwijania ich talentów.

ambasador_marki_1Katarzyna Skrzynecka dostrzegła wyjątkowość naszych placówek i wybrała Academy International Wilanów Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek dla swojej córeczki.

– To niezwykle cenne, że w Academy International dziecięca ciekawość świata jest doceniana i pobudzana, a talenty odkrywane i rozwijane. Mili Rodzice , jeżeli zastanawiacie się nad wyborem przedszkola dla Waszych dzieci, z pewnością godne rekomendacji są placówki Academy International – przedszkola dwujęzyczne z nauką języka angielskiego dla dzieci poprzez zabawę i nie tylko, według najnowocześniejszych programów edukacyjnych – dla wszystkich rodziców, którzy uznają potrzebę nauki języków obcych za jedną z najistotniejszych w edukacji dzieci. Rodzice mogą tu również wybrać dla swoich dzieci zajęcia dodatkowe, rozwijające artystycznie i sportowo. Odwiedziłam, sprawdziłam i będę wspierać tę placówkę edukacyjną. Serdecznie Polecam, a dzieciom – tym dużym i tym małym, życzę powodzenia w odkrywaniu i  zdobywaniu świata!


Katarzyna Skrzynecka