Praca w Academy International

Praca dla Academy International to wyjątkowa okazja do zdobycia doświadczenia i rozwoju w firmie z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku i ambitnymi planami na przyszłość.
 Aplikując o pracę, możesz zostać częścią twórczego, stabilnego i wspierającego zespołu. Nasze miejsca pracy to duże szanse dla osób wszechstronnych, z inicjatywą i kreatywnością.

Szukamy osób, dla których praca z dziećmi jest prawdziwą pasją i życiowym powołaniem. Oczekujemy przygotowania pedagogicznego, doświadczenia w pracy z dziećmi, otwartości na innowacje dydaktyczne, gotowości do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz profesjonalnego podejścia do pracy pedagogicznej. Choć doświadczenie jest dla nas bardzo ważne, cenimy także entuzjazm, zaangażowanie i zapał do obowiązków dydaktyczno-wychowawczych.

Jeśli czujesz, że jesteś taką osobą, koniecznie zgłoś się do nas!

Aplikację proszę składać na adres e-mail wybranej lokalizacji korzystając z naszego formularza.

W tytule należy podać nazwę stanowiska.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Aktualne oferty pracy

AI Centrum– Nauczyciel języka angielskiego

Praca na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w systemie zmianowym, w godzinach od 7:30-18:00. Możliwy awans zawodowy oraz szkolenia kierunkowe.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe – filologia angielska lub certyfikaty uprawniające do pracy w przedszkolu

– mile widziane doświadczenie w pracy w przedszkolu

Obowiązki:

– opieka nad dziećmi oraz realizowanie procesu dydaktycznego w języku angielskim

 Oczekiwania:

kreatywność, uśmiech, trzeba lubić pracę z dziećmi

[/rozwin]

AI Bielany– Nauczyciel języka angielskiego

AI Bielany szuka dwóch anglistów – jednego na pół etatu w godz. 13-17 i  drugiego na cały etat.

Więcej informacji:

 Daria Powałowska
p.o. dyrektora placówki

tel.: 22 834 65 12