Dwujęzyczny żłobek w centrum Warszawy

Jakie są nasze żłobki? Lubiane przez dzieci!

To dla nas najlepsza rekomendacja. Ale za co tak naprawdę kochają nas najmłodsi (dzieci od 10- tego miesiąca życia)? Nie mówią tego głośno – a przynajmniej niezbyt wyraźnie – ale podejrzewamy, że to za troskę, jaką im okazujemy, za poczucie bezpieczeństwa, czy to w ciepłych ramionach cioci czy kolorowym, przyjaznym otoczeniu naszych żłobków, za ciekawe pomysły na zabawę a nawet kontrolowane „psoty”, za codzienny uśmiech, który towarzyszy naszej pracy.

academy

Żłobek to dla nas czas troskliwej opieki, stopniowej nauki samodzielności oraz odkrywania zdolności i upodobań dziecka.

Nasza idea pracy z dziećmi w grupach żłobkowych opiera się na trzech najważniejszych założeniach – zapewnieniu im opieki dającej poczucie bezpieczeństwa, stopniowej nauce samodzielności oraz odkrywaniu z nimi otaczającego ich świata, co jest optymalną formą nauki dla najmłodszych.

Wiedząc, jak ogromny potencjał mają małe dzieci, mamy też ogromne poczucie odpowiedzialności, by go nie zmarnować. Dlatego już w żłobku przyzwyczajamy dzieci do języka angielskiego – oswajamy je z jego melodyką, uczymy pierwszych słówek. Umuzykalniamy, korzystając z metody audiacji. Umożliwiamy rozwój talentów manualnych – dzieci w wieku żłobkowym wprost uwielbiają malować i tworzyć. Obserwujemy, jak z dnia na dzień robią postępy i jak wszechstronnie się rozwijają.

Żłobek, to fantastyczny czas w rozwoju dziecka, a my mamy przywilej, w tym rozwoju uczestniczyć!

Zapisy do żłobka w centrum trwają cały rok. Zapraszamy!