Rekrutacja do przedszkola i żłobka w centrum Warszawy

Aby Państwa dziecko dołączyło do Academy International, wystarczą trzy proste kroki!

academy

Zapisy trwają przez cały rok. Do naszych dwujęzycznych żłobków i przedszkoli przyjmujemy dzieci w wieku od dziesięciu miesięcy do pięciu lat.

Krok 1

Pierwszym krokiem w procesie rekrutacji jest spotkanie, podczas którego zapoznamy Państwa z naszą placówką oraz pełną ofertą. Na spotkanie możecie się Państwo umówić dzwoniąc pod numer tel. 22 654 00 88 lub za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do przedszkola i żłobka .

Krok 2

Krokiem drugim jest przygotowanie dla Państwa formularza rekrutacyjnego, a następnie umowy przyjęcia dziecka do naszej placówki.

Krok 3

Proces rekrutacji kończy się w momencie uiszczenia przez Państwa opłaty wpisowej. Od tego momentu ostatnim krokiem jest już rozpoczęcie przez Państwa dziecko wyjątkowej przygody z Academy International.

Ważne

Zachęcamy Państwa do umówienia spotkania w naszej placówce. Pozwoli to Państwu zapoznanie się ze szczegółami naszej działalności, poznanie naszej kadry oraz infrastruktury AI Centrum

Zapraszamy także do udziału w dwujęzycznych zajęciach adaptacyjnych oraz w Baby Academy. Zajęcia adaptacyjne pomagają najmłodszym oswoić się z nowym środowiskiem oraz przygotowują ich do rozpoczęcia edukacyjnej przygody.