Prywatne przedszkole i żłobek w centrum Warszawy

Drodzy Rodzice!

Jest mi bardzo miło powitać Państwa na stronie internetowej Academy International Centrum – dwujęzycznego przedszkola i żłobka.  

academy

Academy International Centrum to niezwykłe miejsce, które może pochwalić się  wyjątkowym programem edukacyjno-wychowawczym. Dla naszych podopiecznych stworzyliśmy dwujęzyczne środowisko rozwoju, która zachęca ich do samodzielności, odpowiedzialności i współpracy. Na każdym kroku wspieramy rozwój ich logicznego myślenia, rozwijamy talenty i kształtujemy pewność siebie.

Duży nacisk kładziemy na  naukę języków obcych, standardem w naszej placówce jest edukacja dwujęzyczna polsko – angielska, realizowana już na etapie żłobka, która pozwala dzieciom w sposób naturalny i bezstresowy „zanurzyć się” w języku angielskim, poznać go i polubić.

Skupiając się na rozwoju samodzielności staramy się, by dzieci codziennie odnosiły większe i mniejsze sukcesy, które budują w nich wiarę w ich możliwości oraz poczucie własnej wartości.

Jestem przekonana, że obok nauki języka angielskiego oraz samodzielności, kapitałem na przyszłość jest logiczne myślenie, w którego rozwój znakomicie wpisuje się gra w szachy, obecna na zajęciach w grupach pięciolatków. Zachęcamy dzieci do znajdowania wielu rozwiązań tych samych problemów, uczymy przewidywania wydarzeń i konsekwencji podejmowania decyzji.

W bloku edukacyjnym International Celebration uwrażliwiamy dzieci na zwyczaje i odrębność kulturową. Pokazując różnorodność współczesnego świata odkrywamy go przed dziećmi, pomagamy im go zrozumieć i odnaleźć  w nim swoje miejsce.

Nasz żłobek i przedszkole to świetne miejsce do nauki i zabawy. Dbamy o radosną, twórczą  i bezpieczną atmosferę, którą współtworzą zarówno dzieci jak i uśmiechnięty, wykwalifikowany  personel. Kluczową rolę dla procesu wychowawczego ma  konsekwencja w naszych działaniach oraz wyrobienie nawyku nauki poprzez pobudzanie naturalnej ciekawości dzieci.

Efekty naszych starań i  metod nauczania doceniane są przez zarówno przez Rodziców, którzy wracają do nas z kolejnym młodym pokoleniem jak i dyrektorów szkół podstawowych, potwierdzających świetne przygotowanie dzieci do zajęć w szkole, jak i osiąganie dobrych wyników w nauce.

Zachęcam Państwa  do skorzystania z mojego zaproszenia, zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzenia naszej placówki. Pobyt w Academy International Centrum to dobry  start w przyszłość dla Państwa dzieci.

Anna Zięba,
dyrektor placówki