Bajeczki ze skrzyneczki

Zabawne anglojęzyczne bajki czyta Katarzyna Skrzynecka.

academy

Projekt edukacyjny „Bajeczki ze skrzyneczki w Academy International” to seria krótkich, anglojęzycznych filmików. Jego celem jest zachęcenie dzieci w wieku przedszkolnym i młodszych oraz ich rodziców do wspólnego czytania i… poznawania tajników języka angielskiego. Podczas realizacji „Bajeczek ze skrzyneczki w Academy International” dzieci przenoszą się w zaczarowany świat wesołych opowieści, które dostarczają im niezwykłych przeżyć i doskonałej zabawy.

Mamy nadzieję, że rozbudzenie w dzieciach zainteresowania książką przyczyni się do poszerzania ich horyzontów, zbudowania świata wartości poprzez obcowanie z bohaterami, rozwinięcia ich wyobraźni i pomysłowości. Zaangażuje różne strefy aktywności w celu zrozumienia treści, zwiększenia zasobu słów i ułatwienia swobodnego wypowiadania się.

„Bajeczki ze skrzyneczki w Academy International” czyta Ambasador Marki Katarzyna Skrzynecka, oprawę graficzną stanowią rysunki dzieci zaś scenografia to naturalne i przyjazne dziecku środowisko – przedszkole i żłobek Academy International.

Bajeczki ze skrzyneczki – Runaway Duckling, czyta Katarzyna Skrzynecka.

Podczas nagrania wszyscy świetnie się bawili! Dzieci rysowały, lepiły, śpiewały, uczyły się nowych, angielskich słówek i oczywiście… aktywnie uczestniczyły w przygodach niesfornego kaczątka. Bohaterów bajki ożywiła niezwykłą interpretacją tekstu Pani Katarzyna Skrzynecka. Tym razem, wśród bohaterów bajki prym wiedzie kaczątko, które wyrusza w ekscytującą i wesołą podróż po różnych zakątkach farmy. Na swej drodze spotyka groźnego byka, traktorzystę Samsona, wielką rybę i ogromną sowę… nie będziemy wszystkiego zdradzać. Zobaczcie sami!