Dwujęzyczne przedszkole na Wawrze

Przedszkola Academy International to inspirujące i kreatywne środowisko dla każdego dziecka. Co wyróżnia nasze placówki? Na każdym etapie rozwoju , nie tylko przekazujemy wiedzę dostosowaną do wieku dziecka, ale przede wszystkim rozwijamy jego zdolności oraz kształtujemy umiejętności, które uważamy za kluczowe w nowoczesnej edukacji, bo wynikające z wyzwań współczesnego świata.

academy

dorosłym życiu, zarówno prywatnym jak i zawodowym. Stąd tak duży nacisk kładziemy na naukę języków obcych.

Dwujęzyczność

Dwujęzyczna edukacja polsko-angielska, realizowana już na etapie żłobka, pozwala dzieciom w naturalny sposób poznawać  nowy język, likwidując bariery, jakie powstają przy tradycyjnym nauczaniu. Dla nas  język angielski jest narzędziem codziennej komunikacji. W szkole uczymy dodatkowo języka hiszpańskiego.

Międzykulturowość

Nie ograniczamy się jedynie do rozwijania kompetencji językowych, równie ważny jest dla nas kontekst kulturowy. Prywatne przedszkole Academy International uwrażliwia dzieci na zwyczaje i odrębność kulturową innych krajów. Prezentując różnorodność współczesnego świata, pomagamy dzieciom zrozumieć go i odnaleźć w nim swoje miejsce. Takie „otwarcie na świat” w naszych jednostkach to  także element przygotowania dzieci do bycia aktywnym członkiem społeczności międzynarodowej.

przedszkole_3

Logiczne myślenie