Rekrutacja do przedszkola w Wawrze

Tylko trzy kroki wystarczą, aby dołączyć do Academy International!

academy

W dwujęzycznych żłobkach i przedszkolach opiekujemy się dziećmi w wieku od dziesięciu miesięcy do pięciu lat. Zapisy trwają cały rok.

Krok 1

Na początku zapraszamy Państwa na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego zapoznamy Państwa z naszą placówką oraz przedstawimy pełną ofertę AI. Zapraszamy do kontaktu pod numer telefonu numer  +48 503 756 717 lub za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do przedszkola i żłobka.

Krok 2

Jeżeli po spotkaniu Państwa decyzja będzie pozytywna, przygotowujemy dla Państwa formularz rekrutacyjny, a następnie umowę.

Krok 3

Dokonanie przez Państwa opłaty wpisowej kończy proces rekrutacji. Teraz pozostaje nam już tylko z radością i niecierpliwością oczekiwać naszego nowego podopiecznego!

Ważne

Zachęcamy Państwa do umówienia spotkania i odwiedzenia naszego dwujęzycznego przedszkola. Taka wizyta daje Państwu możliwość zapoznania się ze szczegółami naszej działalności, poznania naszej kadry, programu edukacyjnego i infrastruktury.

Zapraszamy także do udziału w dwujęzycznych zajęciach adaptacyjnych oraz w Baby Academy. Pomagają one najmłodszym oswoić się z nowym środowiskiem oraz przygotowują ich do rozpoczęcia edukacyjnej przygody.