Rekrutacja do przedszkola i żłobka na Wilanowie

Przyjęcie dziecka do placówki Academy International to jedynie trzy kroki!

academy

Do naszych placówek przyjmujemy dzieci w wieku od dziesięciu miesięcy do pięciu lat. Zapisy trwają cały rok, a o przyjęciu dziecka decyduje dostępność wolnych miejsc.

Krok 1

Na początku procesu rekrutacji zapraszamy na spotkanie, podczas którego zapoznamy Państwa z naszą placówką oraz pełną ofertą. Spotkanie można umówić telefonując pod numer  515 000 029 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Krok 2

Jeżeli po spotkaniu podejmą Państwo decyzję o zapisaniu dziecka do naszej placówki, przygotowujemy dla Państwa formularz rekrutacyjny, a następnie umowę.

Krok 3

Dokonanie przez Państwa opłaty wpisowej kończy proces rekrutacji. Teraz pozostaje nam już tylko z radością i niecierpliwością oczekiwać naszego nowego podopiecznego!

Ważne

Zachęcamy Państwa do wizyty w dwujęzycznym żłobku i przedszkolu AI Wilanów. Taka wizyta daje Państwu możliwość zapoznania się ze szczegółami naszej działalności – w szczególności kadry i infrastruktury oraz wypełnienia formularza rekrutacyjnego.

Zapraszamy także do udziału w zajęciach adaptacyjnych oraz w Baby Academy. Dwujęzyczne zajęcia adaptacyjne pomagają najmłodszym oswoić się z nowym środowiskiem oraz przygotowują ich do rozpoczęcia edukacyjnej przygody.