DWUJĘZYCZNE ŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE

Tropiciele II

Tropimy i rozwiązujemy zagadki!

Dorota Poniedziałek – opiekunka dziecięca

Ponad dwuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi pozwoliło mi osiągnąć potrzebne kwalifikacje do tego zawodu. Kocham pracę z dziećmi, szczególnie tymi małymi, gdzie dziecięcy uśmiech jest najwyższą nagrodą. Inspiracją do podjęcia tego wyzwania zawodowego była moja córeczka, a każdy dzień spędzony wśród najmłodszych utwierdza mnie tylko w przekonaniu o słuszności podjętej decyzji . Jako animator zabaw dziecięcych uwielbiam bawić się z nimi i wymyślać wciąż nowe zajęcia.

Uśmiech malucha
Siedzi Jaś na nocniczku i po chwili wielkiego skupienia mówi z wielką radością:
„Ciociu działa!”

Paulina Nowakowska – opiekunka w grupie żłobkowej, opiekun prowadzący

Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiczną TWP w Warszawie Wydział Nauk Humanistyczno-Społecznych w Olsztynie, kierunek: pedagogika, specjalność: Pedagogika wczesnoszkolna i pedagogika przedszkolna z logopedią. Charakteryzuje mnie ogromna cierpliwość, dążenie do wyznaczonego celu, konsekwencja. Poza tym jestem osobą bardzo zwariowaną, lubiącą zabawę z dziećmi. Interesuje się dobrym filmem i muzyką, psychologią dziecięcą, logopedią. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji i wiele radości, bardzo lubię obserwować jak rosną, dorastają i rozwijają się na moich oczach. Dziecięca ciekawość jest fascynująca.

Uśmiech malucha
Poprosiłam Olę, aby założyła piżamę, z uśmiechem na twarzy spełniła moją prośbę. Po jakimś czasie Ola przychodzi do pomieszczenia, w którym przebieram inne dzieci. Oczywiście założyła w piżamę, z tym tylko, że bluzka była na nogach, a spodnie na rękach.