Dla Malucha od 1 do 3 lat

Academy International Dwujęzyczne Przedszkola i Żłobki - zapraszają na pierwsze w Warszawie dwujęzyczne zajęcia adaptacyjne! Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci w wieku od 1 do 3 lat. W zajęciach z dziećmi uczestniczą rodzice.

academy

Baby Academy

Baby Academy  to zajęcia adaptacyjne prowadzone w formie twórczych zabaw podczas, których maluchy wraz z opiekunami aktywnie odkrywają świat i … swoje zdolności. Kształtują samodzielność, zdolność logicznego myślenia i umiejętności językowe. Wspólne zabawy odbywają się w naszym kolorowym, przestronnym otoczeniu dwujęzycznego środowiska edukacyjno – wychowawczego. Zajęcia prowadzą nauczyciele Academy International,  w dwóch językach, po polsku i angielsku równolegle. Celem naszych zajęć jest odkrywanie i rozwijanie zdolności dziecka oraz przygotowywanie Go do rozpoczęcia „edukacyjnej przygody ” w dwujęzycznym żłobku i przedszkolu.

  • Liczba dzieci: ilość miejsc ograniczona
  • Cena za pojedyncze godzinne zajęcia: 30 zł

Zapisy już trwają. Zapraszamy!

Skorzystaj z naszych promocji!

Baby Card

Baby Card to dogodna forma korzystania z naszej oferty edukacyjno-wychowawczej, umożliwiająca wzięcie udziału zarówno w zajęciach Baby Academy. Karta obowiązuje na 10 zajęć, gdzie 10 zajęcia są gratis. Karty można nabyć w naszych jednostkach. Baby Card można wykorzystać w ciągu dwóch miesięcy.

Dla przyjaciół

Szanowni Państwo, biorąc udział w naszych zajęciach Baby Academy możecie skorzystać z oferty Dla Przyjaciół. Klienci, którzy przyprowadzą nową osobę na nasze zajęcia Baby Academy otrzymają 30% rabatu na zakup Baby Card.

Dla rodzeństw

Szanowni Państwo, biorąc udział w naszych zajęciach Baby Academy możecie skorzystać z oferty Dla rodzeństw. Rodzic, który zakupi jedną kartę Baby Card na nasze zajęcia otrzyma 50% rabatu na zakup kolejne karty dla drugiego dziecka z rodzeństwa.

Manualki

Zajęcia plastyczne dla najmłodszych mające na celu kształtowanie umiejętności małej motoryki. Dzieci na zajęciach będą lepiły z różnorodnych mas plastycznych. Celem zajęć nie jest sam wyrób plastyczny, a cenne umiejętności sprawności rączek.

 

Academy International Żoliborz Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek

Pełna oferta zajęć dodatkowych

Harmonogram zajęć dodatkowych