Program edukacyjno-wychowawczy

Zajęcia w Academy International Dwujęzycznych Przedszkolach przeprowadzane są zgodnie z uznanymi i sprawdzonymi metodami wychowawczymi.

academy

Jednak kluczową rolę naszym zdaniem pełni konsekwencja w naszych działaniach oraz wyrobienie nawyku nauki poprzez pobudzanie naturalnej ciekawości dzieci. Pamiętając, że i śmiech może być nauką często w procesie edukacji wykorzystujemy gry i zabawy. Taki interaktywny sposób nauki sprawia, że zdobywanie wiedzy staje się fascynującą przygodą. Realizację podstawy programowej rozszerzyliśmy o programy autorskie i rozszerzone.

Najważniejszym wyróżnikiem naszych przedszkoli są programy:

  • edukacja dwujęzyczna,
  • program rozwoju logicznego myślenia,
  • samodzielność – program Daltoński.

Metody edukacyjne i wychowawcze, stosowane w Academy International zyskały uznanie dzieci i rodziców. Stymulowanie rozwoju w okresie przedszkolnym procentuje większą chęcią i zapałem do późniejszej nauki w szkole. Dokładamy starań, aby dziecko znalazło radość i przyjemność w zdobywaniu wiedzy.

Nasi mali wychowankowie, opuszczając mury placówek Akademii mają już swoje zainteresowania, upodobania, hobby, są aktywni i twórczy w stawianiu pytań i poszukiwaniu odpowiedzi. Efekty naszych metod nauczania są doceniane przez dyrektorów renomowanych szkół. Potwierdzają oni, że dzieci są doskonale przygotowane do zajęć w szkole i osiągają w niej bardzo dobre wyniki.

program_p_2