DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK

Odkrywcy

Odkrywamy świat i poznajmy jego tajniki!

Joanna Gromek – opiekunka dziecięca, opiekun prowadzący

Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, gdzie ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika o specjalności: psychopedagogika specjalna z logopedią oraz kierunek Zarządzanie o specjalności: zarządzanie kapitałem społecznym na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą i otwartą. Interesuję się: muzyką, filmem, modą. Lubię dzieci i staram się, by wszystkie czuły się kochane. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcją dzięki której mogę realizować się każdego dnia. Widok radosnego maluszka jest podziękowaniem za moją prace i zaangażowanie.

Uśmiech malucha
Podczas obiadu Pola mówi do Ignasia: „Ignaś nic nie chce jeść, ani owoców, ani warzywów.”
Podczas mycia zębów Eliza mówi: „A mama po mnie jeszcze poprawia.”

Magdalena Stachyra – opiekunka dziecięca

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika ogólna, o specjalności psychopedagogika specjalna z elementami logopedii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie oraz studia podyplomowe z zakresu pedagogiki przedszkolnej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jestem osobą cierpliwą, odpowiedzialną, wyrozumiałą, potrafię dostosować się do sytuacji, lubię współpracę z innymi i zawsze angażuje się w wykonywane zadanie. Prywatnie bardzo lubię dobrą książkę i film, a przede wszystkim muzykę. Interesują mnie podróże, zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc i kultur. Szczególnie bliska jest mi kultura francuska.

Uśmiech malucha
Pola, która jest na diecie bezmlecznej, bardzo chciała zjeść jogurt, po wyjaśnieniu dlaczego nie może dostać jogurtu, odpowiada: „Oj daj już spokój, przecież ja go muszę spróbować, no nie bądź taka!”