Rekrutacja do przedszkola i żłobka na Żoliborzu

Przyjęcie dziecka do Academy International składa się z jedynie trzech kroków!

academy

Przyjęcie dziecka do Academy International składa się z jedynie trzech kroków!

Do naszych placówek przyjmujemy dzieci w wieku od dziesięciu miesięcy do pięciu lat. Zapisy trwają cały rok.

Krok 1

Na początku procesu rekrutacji zapraszamy na spotkanie, podczas którego zapoznamy Państwa z naszą placówką oraz pełną ofertą. Spotkanie można umówić telefonując pod numer  22 833 98 08 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Krok 2

Jeżeli po spotkaniu podejmą Państwo decyzję o uczęszczaniu dziecka do naszej placówki, przygotowujemy dla Państwa formularz rekrutacyjny, a następnie umowę.

Krok 3

Dokonanie przez Państwa opłaty wpisowej kończy proces rekrutacji do żłobka i przedszkola. Teraz pozostaje nam już tylko z radością i niecierpliwością oczekiwać naszego nowego podopiecznego!

Ważne

Jeżeli okaże się, że w danym momencie nie mamy wolnych miejsc, mimo wszystko zachęcamy Państwa do wizyty w dwujęzycznym żłobku i przedszkolu AI. Taka wizyta daje Państwu możliwość zapoznania się ze szczegółami naszej działalności, bliższego poznania kadry i programu edukacyjnego  oraz infrastruktury.

Zapraszamy także do udziału w zajęciach adaptacyjnych oraz w Baby Academy. Dwujęzyczne zajęcia adaptacyjne pomagają najmłodszym oswoić się z nowym środowiskiem oraz przygotowują ich do rozpoczęcia edukacyjnej przygody.