Prywatne przedszkole i żłobek na Żoliborzu

Drodzy Rodzice!

Witam serdecznie na stronie internetowej Academy International Żoliborz i zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą dydaktyczno-wychowawczą.

academy

Nasza placówka na dobre wpisała się już w krajobraz Żoliborza, zapraszamy bowiem najmłodszych do naszego przedszkola przy ulicy Popiełuszki 16 od 1997 roku. Z dumą mogę zatem powiedzieć, że wychowujemy kolejne pokolenia wspaniałych, ciekawych świata przedszkolaków. Najlepszą rekomendacją tego miejsca jest to, że Rodzice wracają do nas ze swoimi młodszymi pociechami i polecają nas swoim znajomym. Dla nas – wychowawców to największa pochwała dla naszej pracy.

Przez lata przedszkole Academy International Żoliborz zmieniało się i dostosowywało swoją ofertę do aktualnych potrzeb Rodziców, szukających dla swoich dzieci bezpiecznego i przyjaznego miejsca do rozwoju. Nasze nowatorskie rozwiązania, takie jak codzienne zajęcia z języka angielskiego, kamery monitorujące sale czy bogata oferta zajęć dodatkowych, stały się standardem nie tylko u nas, ale i w wielu innych przedszkolach. Mamy satysfakcję, że nasze dobre rozwiązania stały się inspiracją dla innych, jednak sami potrzebowaliśmy zrobić kolejny krok.

Wprowadziliśmy w naszej placówce edukację dwujęzyczną, wychowanie według programu daltońskiego oraz szereg autorskich programów, rozwijających w dzieciach kreatywność, wyobraźnię i logiczne myślenie. Dzięki temu bez wątpienia pozostajemy placówką nowatorską, ukierunkowaną na edukację zgodną z wymogami współczesności.

Jeśli zdecydujecie się Państwo powierzyć nam swoje dziecko, będziemy starali się wychować je na obywatela świata. Zaszczepimy w nim ciekawość wobec otaczającej go rzeczywistości, przyzwyczaimy do nauki języków obcych, będziemy uczyć odpowiedzialności i współpracy w grupie, zachęcać do samodzielnego myślenia i dodawać odwagi do podejmowania wyzwań i wyrażania swojego zdania.

Staramy się w każdym z naszych przedszkolaków zauważyć indywidualny potencjał, wzmacniać jego mocne strony i wspólnie pracować nad tym, co dziecku sprawia trudność. Dzięki temu absolwenci naszego przedszkola są bardzo dobrze przygotowani do dalszej nauki w szkole, zarówno w dziedzinie edukacji, jak i funkcjonowania w grupie rówieśników.

Academy International Żoliborz to także prężnie rozwijający się żłobek, do którego przyjmujemy dzieci od pierwszego roku życia.  Jeżeli szukają Państwo przyjaznego, bezpiecznego i kreatywnego środowiska dla swojej pociechy, jestem przekonana, że Academy International Żoliborz spełni Państwa wszystkie oczekiwania.

Zapraszam serdecznie do Academy International Żoliborz

Magdalena Waszak
dyrektor placówki