Ruszyła rekrutacja do placówek edukacyjnych Academy International

chłopiec w samolocie

Dwujęzyczne szkoły, przedszkola i żłobki

Academy International - dwujęzyczne placówki edukacyjne.  Dokładamy starań, aby nasi absolwenci w sposób swobodny komunikowali się w językach obcych oraz zdobyli wiedzę na jak najwyższym poziomie.

Skupiamy się na tym, aby młody człowiek poszerzał horyzonty zgodnie z własnymi zainteresowaniami.

Przebieg procesu rekrutacyjnego

1. Najprościej i najszybciej będzie skontaktować się z interesującą Państwa placówką poprzez formularz kontaktowy. Po otrzymaniu wiadomości, zaprosimy Państwa na wstępne spotkanie. Na miejscu będą Państwo mogli obejrzeć placówkę, poznać jej pełną ofertę oraz personel.

2. Jeśli po spotkaniu będą Państwo zainteresowani zapisaniem dziecka do placówki, przygotujemy formularz rekrutacyjny oraz umowę.

3. Zakończenie procesu rekrutacji następuje po uiszczeniu opłaty wpisowej i dostarczeniu podpisanej umowy.

Program placówek edukacyjnych

Nasz program dostosowany jest do potrzeb współczesnej edukacji. Staramy się wykształcić w dzieciach:

- chęci współpracy w grupie,
- zdolność logicznego myślenia,
- kreatywność, odpowiedzialność.
Bardzo ważnym aspektem naszej edukacji jest obcowanie z kulturą, sztuką, zasady dobrego wychowania oraz akceptacja różnic między rówieśnikami.

Jeżeli masz pytania do nas lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszej działalności, sposobach nauczania skontaktuj się z nami.

Informacje dodatkowe

W przypadku zapisów dzieci do żłobka i przedszkola Academy International, zapraszamy także na zajęcia adaptacyjne. To doskonały sposób na oswojenie najmłodszych z nowym otoczeniem oraz przygotowanie ich do rozpoczęcia edukacyjnej przygody.

Spotkanie rekrutacyjne w dwujęzycznej szkole podstawowej Academy International jest etapowe. Dyrektor placówki odbywa rozmowę z rodzicami, a następnie z kandydatem na ucznia wraz z jego rodzicami. Dziecko uczestniczy także w zajęciach testowych z psychologiem lub nauczycielem. O wyniku spotkania kwalifikacyjnego informujemy rodziców telefonicznie.

Wyślij zapytanie jednej z naszych placówek

Wybierz placówkę: