Rekrutacja do dwujęzycznej szkoły podstawowej

krok 1

Skontaktujcie się Państwo z nami telefonicznie pod numerem +48 503 756 717. Jeżeli dysponujemy miejscami we właściwej klasie zadajemy Państwu kilka pytań, aby zebrać podstawowe informacje o uczniu i rodzicach. Jeżeli jest już znana data spotkania rekrutacyjnego umawiamy Państwa z dzieckiem na konkretną godzinę. Jeżeli data spotkania rekrutacyjnego nie jest jeszcze dokładnie określona – w ciągu kilku dni dzwonimy do Państwa w tej sprawie.

krok 2

Pobieracie Państwo formularz rekrutacyjny, drukujecie i wypełniacie go.

krok 3

Z wypełnionym formularzem przychodzicie Państwo na spotkanie rekrutacyjne. Składa się ono z kilku części. Dyrektor rozmawia najpierw z rodzicami, później z rodzicami i kandydatem. W międzyczasie kandydat na ucznia bierze udział w krótkich zajęciach testowych z psychologiem lub nauczycielem.

krok 4

O wyniku spotkania kwalifikacyjnego informujemy rodziców telefonicznie. Po pozytywnej kwalifikacji prosimy rodziców o wpłacenie opłaty wpisowej.

krok 5

Po wpłynięciu na konto szkoły opłaty wpisowej zapraszamy rodziców na podpisanie umowy o naukę.
W momencie podpisania umowy proces rekrutacji na dane miejsce w szkole jest zakończony i z niecierpliwością oczekujemy na pierwsze zajęcia z naszym nowym uczniem.