Zapisz swoje dziecko do Academy International Wawer i skorzystaj z wyjątkowej okazji!

Trwa rekrutacja do naszej nowo powstałej placówki w Wawrze, w której mieszczą się przedszkole oraz, od września 2018 roku, dwujęzyczna szkoła podstawowa. Dla zainteresowanych rodziców przygotowaliśmy specjalną promocję!

Rabat dla nowych klientów

Zapisując swoje dziecko Academy International w Wawrze, możecie Państwo skorzystać z rabatu w postaci zwolnienia z wpisowego! Promocja obejmuje umowy podpisane do końca maja. Rekrutacja do żłobka, przedszkola lub szkoły podstawowej Academy International to tylko kilka prostych kroków! Wystarczy, że skontaktujecie się z placówką poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Zaprosimy Państwa na spotkanie z dyrektorem, podczas którego dowiecie się więcej na temat naszych metod nauczania, programów edukacyjnych oraz organizacji pracy w naszych przedszkolach i szkołach oraz zwiedzicie nasz świeżo oddany do użytku budynek przy ul. 27 grudnia 52 w Warszawie. Jeśli zdecydujecie się na zapisanie swojego dziecka do naszej placówki, pozostanie tylko podpisanie umowy.

Pozwól swojemu dziecku zdobywać z nami świat!

Academy International to renomowana sieć dwujęzycznych placówek edukacyjnych z ponad 20-letnimi tradycjami. Zapewniamy ścieżkę edukacyjną i wychowawczą dzieciom od 15 miesiąca życia do ukończenia ośmioletniej szkoły podstawowej. Wyróżnia nas: dwujęzyczność, praca w środowisku daltońskim oraz autorskie programy edukacyjne rozwoju logicznego myślenia oraz Jestem młodym liderem.

W Academy International wierzymy w indywidualne podejście do dziecka oraz odkrywanie jego talentów i rozwój wewnętrznego potencjału. Staramy się, aby nasi podopieczni wyrośli na pewnych siebie, samodzielnych, odpowiedzialnych, otwartych na świat młodych ludzi, którzy odniosą w życiu sukces! Niezależnie od tego czy zechcą zostać artystą, sportowcem, naukowcem czy biznesmenem.

Zachęcamy do zapisów!

Oto regulamin naszej promocji: pobierz.